Reklama

Reklama

Wpadł z narkotykami na kradzieży samochodu

Opublikowano: 23 października 2020 13:07
Autor: ksz, info: KPP Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Dzięki czujności świadka i szybkiej interwencji policji odpowiedzialności karnej nie uniknie 29-letni łęczycanin. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku, kiedy usiłował skraść samochód. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków. Takie przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, zaś usiłowanie kradzieży do lat 5.

Reklama

18 października policjanci zostali zaalarmowani o próbie usiłowania kradzieży samochodu osobowego. Do przestępstwa miało dojść na jednej z ulic w Łęczycy. Jak się okazało 30-latek obezwładnił mężczyznę, który usiłował ukraść jego pojazd.
- Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ogniwa patrolowo-interwencyjnego łęczyckiej komendy, którzy zatrzymali mężczyznę. Podczas jego przeszukania okazało się, że miał przy sobie metalowe pudełko z zawartością 1 grama marihuany - informuje st. asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP Łęczyca.
Sprawcą okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego, który trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo posiadania środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za usiłowanie kradzieży pojazdu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.