Reklama

Reklama

Uczniowie SP 3 pamiętali o Mieszkańcach DPS

Opublikowano: 12 października 2020 12:29
Autor: ksz, info: DPS w Łęczycy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej Nr 3 w Łęczycy wraz z wychowawcami P. Kariną Kominiak, P. Moniką Kruczek oraz P. Andrzejem Kurowskim przygotowali dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Łęczycy upominki z okazji Dnia Seniora.

Reklama

Serca uczniów są naprawdę „gorące”, ponieważ mimo deszczu, wszyscy stawili się przed budynkiem DPS-u z paczkami pełnymi samodzielnie wykonanych prezentów. Dyrektor P. Przemysław Grabarczyk podziękował dzieciom za pamięć i zaangażowanie oraz poczęstował wszystkich słodyczami. Na zakończenie, dzieci odśpiewały Seniorom gromkie sto lat pod balkonem. Uśmiechy na twarzach Seniorów były dla wszystkich największym prezentem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.