Reklama

Reklama

Ruszyła budowa wyczekiwanej drogi w Łęczycy

Opublikowano: 4 grudnia 2020 11:34
Autor: mł, info: UM Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Pod koniec listopada na ulicy Belwederskiej rozpoczęły się prace związane z budową nowej drogi, która łączyć się będzie bezpośrednio z ulicą Górniczą. Z racji tego, że wartość inwestycji wynosi prawie 4,3 mln zł, jej realizacja przebiegać będzie etapowo.

Reklama

Wykonawcą prac jest firma P.B.P. TRAKT Bobrzak, Tecław, a same prace wykonywane są w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ. Dotyczą opracowania dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych na budowie drogi wraz z odwodnieniem. Obecnie właśnie ten rodzaj prac prowadzony jest na ulicy Belwederskiej. Wartość inwestycji wynosi 4 180 770 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.