Reklama

Reklama

Prace wykończeniowe nad zalewami

Opublikowano: 2 grudnia 2020 11:31
Autor: mł, info: UM Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Coraz bardziej klaruje się finalny kształt prac aktualnie wykonywanych nad łęczyckimi zalewami. Utwardzona ścieżka oraz oświetlenie są niemalże gotowe, dzięki czemu możliwy jest spacer na łonie natury o każdej porze. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Reklama

Za zagospodarowanie terenu przy zalewach odpowiedzialna jest firma WALVI sp. z.o.o. z siedzibą w Siemiatyczach.

W ramach inwestycji zostaną wykonane: ciąg pieszy z kostki betonowej wraz z ścieżką edukacyjną dla dzieci z tablicami edukacyjnymi, altana taneczno-koncertowa, stanowiska piknikowe, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery oraz oświetlenie hybrydowe. Wartość inwestycji wynosi 738 643,29 zł brutto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.